Pijana 20-latka prowadziła samochód mając 2.5 promila. Została zatrzymana pomiędzy Strzelcami Kraj. a Przyłęgiem

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 22 pomiędzy Strzelcami Kraj a Przyłęgiem. Kierująca VW jechała zygzakiem i omal nie doprowadziła do wypadku.

Jak poinformował portal poscigi.pl do zdarzenia doszło prze kilkoma dniami na drodze krajowej numer 22, na odcinku pomiędzy Strzelcami Krajeńskimi a Przyłęgiem. Młody mężczyzna jechał z pasażerką w kierunku Strzelec. Zauważył jadący z przeciwka samochód, którego kierowca nagle zjechał na lewy pas ruchu i omal nie doprowadził do zderzenia. Sytuacja była na tyle poważna, że kierujący postanowił zawiadomić policję i przerwać niebezpieczną jazdę kierowcy volkswagena - były podejrzenia, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. 

Po dokonaniu zatrzymania i przyjeździe policji, okazało się, że za kierowcą siedziała 20-letnia kobieta, która wydmuchała niemal 2,5 promila alkoholu. Auto, którym jechała ze swoją również nietrzeźwą rówieśniczką trafiło na policyjny parking. Kobiecie grozi teraz kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat i grzywna nie niższa niż tys. zł. 

źródło: nadesłane, poscigi.pl

 

 

Share

REKLAMA

REKLAMA