Zabili i zjedli ofiarę? Szokująca zbrodnia sprzed 18 lat. Dziś rusza proces...

Dziś przed Sądem Okręgowym w Szczecinie rozpoczyna się proces, w którym prokuratura postawiła zarzut kanibalizmu. Do makabrycznej zbrodni miało dojść w okolicach Choszczna, Strzelec Kraj., Dobiegniewa.... 

O sprawie pisaliśmy w 2017 roku, wtedy to policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy prawdopodobnie 18 lat temu zabili człowieka, a następnie upiekli go i zjedli. Dziś rozpoczyna się proces w tej głośniej sprawie.

Do zbrodni miało dojść 18 lat temu, a dramat prawdopodobnie rozegrał się na pograniczu województw lubuskiego (powiat strzelecko-drezdenecki) / zachodniopomorskiego (powiat choszczeński). Ustalenia śledztwa wskazują, iż w zdarzeniu brało udział 5 mężczyzn, przy czym jeden z uczestników zdarzenia zmarł. 

Mężczyźni mieli porwać człowieka a później przez okres tygodnia ze szczególnym okrucieństwem i w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie więzili go i torturowali. Po jego zabiciu najprawdopodobniej upiekli jego ciało i zjedli po kawałku - ta część zbrodni jest szczególnie szokująca. Do brutalnego morderstwa doszło najprawdopodobniej nad jeziorem Osiek w m.Ługi.

Dziś rusza proces w tej sprawie.  Szczegóły sprawy opisują dziennikarze onetu, tutaj znajdziecie szczegóły -> Zbrodnia bez ofiary....

Wcześniej sprawą zajęli się też dziennikarze programu UWAGA! - tutaj materia -> Zobacz materiał....

 źródło: szczecin.po.gov.pl, nadesłane

Share

REKLAMA

REKLAMA