Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Samochód wjechał na cmentarz...| FOTO

Wczoraj około południa do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Krajeńskich wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic J. Słowackiego oraz Wyzwolenia.
Doszło do zderzenia osobowego Volkswagena Passata i Peugeota 307. W wyniku zderzenia Peugeot zjechał na chodnik i uderzył w słupek tuż przed pobliskim budynkiem, natomiast Passat przerwał ogrodzenie, przejechał przez działkę leżącą pomiędzy ulicami Wyzwolenia i Cmentarną, przerwał drugi raz ogrodzenie, przeciął ulicę Cmentarną, następnie staranował ogrodzenie cmentarza i zatrzymał się dopiero kilka metrów za nim.
 

 
Peugeotem podróżowała kobieta z dwuletnim dzieckiem, natomiast Passatem podróżowały trzy osoby. W wyniku tego zdarzenia uczestniczące w nim osoby odniosły niegroźne obrażenia. Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu przeciwpożarowym pojazdów oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej w postaci wsparcia psychicznego trzem osobom, żadna z poszkodowanych osób nie została zabrana do szpitala.
 
Przyczyny wypadku wyjaśniać będzie policja.
 
 

 
źródło i foto: straz.strzelce.pl | KP PSP Strzelce Kraj.
 
 
I N N E   A R T Y K U Ł Y 
 
 

Piękne Strzelce Kraj. z lotu drona. Zobacz Video...

Na naszą skrzynkę trafił mail z linkiem do wspaniałego filmu nagranego nad jeziorem Górnym w Strzelcach. Zamieszczony on został w serwisie youtube.com.

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA