Tragedia w Strzelcach Kraj.? Lądował śmigłowiec LPR....

Do tragicznego zdarzenia miało dojść dziś w Strzelcach Kraj. Około godziny 12:00 po kobietę lądował śmigłowiec LPR.

 

Informacje o lądowaniu śmigłowca otrzymaliśmy od naszych czytelników, oni też informują, że w jednym z mieszkań w Strzelcach Kraj. miało dojść do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna miał pobić kobietę, a ta w ciężkim stanie została zabrana śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Wyzwolenia w Strzelcach Krajeńskich. Policja nie ujawnia żadnych szczegółów sprawy, a rzecznik Policji w Strzelcach Kraj. potwierdza jedynie, że doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, a do sprawy zatrzymany został 60-letni mężczyzna.

Wiadomo, że doszło do pobicia 56-letniej kobiety, która jak wcześniej informowaliśmy w ciężkim stanie została zabrana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Gorzowie. 

źródło: nadesłane

I N N E   A R T Y K U Ł Y 

Dziś wchodzą w życie nowe przepisy ruchu drogowego! Pieszemu zabrania się korzystania... | Zobacz

1 czerwca 2021 roku wchodzi w życie ustawa z dnia 25 lutego 2021 roku o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. poz. 463), która wprowadza przepisy zwiększające bezpieczeństwo pieszych na drogach,

Czytaj więcej...

 

Obwodnica Strzelec Krajeńskich coraz bliżej. Umowa na projekt i budowę obwodnicy Strzelec Krajeńskich podpisana

Dziś na Rynku Miejskim w obecności wiceministra infrastruktury Rafała Webera, wojewody Władysława Dajczaka, dyrektora GDDKiA w Zielonej Górze Jarosława Brzeczka i burmistrza Mateusza Federa przedstawiciele firmy wykonawczej COLAS Polska podpisali umowę na budowę obwodnicy Strzelec Krajeńskich.

Czytaj więcej...

 
Share