28-latek z Gminy Drezdenko uprawiał marihuanę w swoim domu

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli około pół kilograma marihuany. Gdyby narkotyki trafiły na rynek można by z nich przygotować około 500 porcji nielegalnych substancji o czarnorynkowej wartości 25 tysięcy złotych.

Dzięki pracy kryminalnych ze Strzelec Krajeńskich udało się zatrzymać i przedstawić zarzuty w tej sprawie 28-letniemu mężczyźnie.

Sprawa dotyczy mężczyzny, mieszkańca jednej z miejscowości w gminie Drezdenko. Dzięki pracy operacyjnej i międzynarodowej współpracy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich ustalili, że mężczyzna na swojej posesji posiada narkotyki. Przeszukanie potwierdziło przypuszczenia mundurowych. W jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli 8 krzewów marihuany o wadze około 500 gramów. W sprawie zatrzymano właściciela posesji, któremu przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich uprawy. 28-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zwalczanie przestępczości narkotykowej wymaga od policjantów profesjonalizmu, wiedzy oraz często żmudnej, wielogodzinnej pracy. Tylko w ten sposób można dotrzeć do osób zajmujących się nielegalnym procederem, które często czynią sobie z tego stałe źródło dochodu. Dzięki skutecznej pracy policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej udaję się wielu takich przypadkach przerwać nielegalny proceder. Pod koniec czerwca policjanci ze Strzelec Krajeńskich zabezpieczyli pół kilograma marihuany.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Krajeńskich

 

INNE ARTYKUŁY

Kobieta kąpała się w fontannie przy kolegiacie w Strzelcach Kraj.

Na naszą skrzynkę trafił link do filmu, na którym widać jak kobieta w średnim wieku zażywa kąpieli w fontannie znajdującej się przy strzeleckiej kolegiacie. Widać, że kąpiel sprawia jej mnóstwo radości, ale czy jest dozwolona? 

Czytaj więcej...

 
Share