Wypadek na drodze DW 156 Strzelce Kraj. - Barlinek. BMW wypadło z drogi... | FOTO

Do wypadku doszło w okolicach miejscowości Krzynki na DW 156 pomiędzy Strzelcami Kraj. a Barlinkiem. Kierująca samochodem marki BMW wypadła z drogi i dachowała. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w piątek 17.09.2021r. około godziny 14:00. Prawdopodobnie kierująca samochodem marki BMW nie dostosowała prędkości do panujących warunków i wypadła z drogi, a następnie dachowała. Kobieta podróżowała wraz z dzieckiem. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Dokładne przyczyny wypadku wyjaśniać będzie policja. 

źródło: OSP Barlinek, red., nadesłane, 

- INNE ARTYKUŁY -

Policjanci z Drezdenka spełnili marzenie Karoliny

Spotkać się i porozmawiać z policjantami – to marzenie niepełnosprawnej Karoliny. Kiedy do policjantów z Drezdenka dotarła informacja, że mogą spełnić marzenie niepełnosprawnej dziewczyny nie zastanawiali się nawet przez moment. Dzięki mundurowym Karolina chociaż przez moment mogła zapomnieć o swoich problemach.

Czytaj więcej...

 

Idziesz na grzyby? Uważaj na leśne drapieżniki! W okolicznych lasach mamy wilki...

Dzisiaj wilki zamieszkują praktycznie każdy większy kompleks leśny na terenie naszego regionu. Wilcze grupy rodzinne na stałe zamieszkują Puszczę Notecką, lasy w okolicach Bierzwnika, Strzelec Krajeńskich czy Barlinka. 

Czytaj więcej...

 
Share