Nowy market w Strzelcach Krajeńskich? Wszystko na to wskazuje...| Zobacz gdzie

W Strzelcach Krajeńskich. prawdopodobnie wkrótce powstanie nowy market. Sieć wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie na budowę. 

 Do Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wpłynął wniosek z którego wynika, że sieć planuje budowę nowego sklepu na ul.Grodziskiej w Strzelcach Kraj

Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce.  „DINO POLSKA" S.A. otworzyła od stycznia do końca września 2021 r. 234 nowe sklepy wobec 153 rok wcześniej. Na koniec września 2021 r. sieć liczyła 1706 sklepów, wobec 1371 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 666,8 tys. mkw. wobec 532,7 tys. mkw. rok temu. Sieć planuje otwarcie marketu w Strzelcach Krajeńskich.

Poniżej planowane umiejscowienie nowego sklepu.

 

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych (tzw. SKU), w tym w większości produkty pod znanymi markami oraz produkty świeże. Grupa Dino oferuje kluczowe produkty w cenach podobnych jak w największych sieciach handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Jednym z najważniejszych aspektów, które odróżniają Grupę Dino od sieci dyskontowych jest posiadanie stoisk mięsnych z obsługą w każdym sklepie. Wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane są głównie przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny będący częścią Grupy Dino.

źródło: nadesłane, red.

Share