Dino w Bobrówku czeka gotowe na otwarcie.... Kiedy będziemy mogli zrobić tam zakupy?

Budynek Dino w Bobrówku od kilku tygodni czeka w gotowości na otwarcie. Kiedy będziemy mogli zrobić tam zakupy? 

Budynek marketu w Bobrówku gotowy stoi od kilkudziesięciu dni. Z informacji jakie udało nam się pozyskać wynika, że już w sierpniu będzie można zrobić w nim zakupy. Z pierwszych informacji wynikało, że do otwarcia miało dojść już w lipcu, ale pojawiły się pewne komplikacje. 

Sieć Dino obejmuje 677 sklepów (dane na 30.06.2017 r.), zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski, o średniej powierzchni sali sprzedaży wynoszącej ok. 400 m2. Większość sklepów Dino jest zlokalizowana w mniejszych miejscowościach, średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach dogodnych dla klientów.

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych (tzw. SKU), w tym w większości produkty pod znanymi markami oraz produkty świeże. Grupa Dino oferuje kluczowe produkty w cenach podobnych jak w największych sieciach handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce. Jednym z najważniejszych aspektów, które odróżniają Grupę Dino od sieci dyskontowych jest posiadanie stoisk mięsnych z obsługą w każdym sklepie. Wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane są głównie przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny będący częścią Grupy Dino. 

 

Share