W Strzelcach Kraj. otwiera się nowy sklep zoologiczny. PupiLove zaprasza! Odbierz RABAT!

W Strzelcach Krajeńskich przy sklepie Żabka na al.Wolności powstał nowy sklep dla wielbicieli zwierząt. Sklep zoologiczny PupiLove to miejsce gdzie możecie kupić produkty dla psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków, rybek...dla każdego pupila znajdziecie coś wspaniałego.

Właściciel sklepu, postanowił otworzyć swój biznes w tym miejscu, aby zapewnić mieszkańcom dostęp do najlepszych produktów dla ich zwierząt.

OTWRACIE SKLEPU W SOBOTĘ 21.01.2023 - od godziny 10:00 ! 
Na hasło " estrzelce.pl " podane przy kasie dnia 21.01.2023 r. udzielamy 5% rabatu na cały asortyment ! 

PupiLove to sklep, w którym znajdziecie wszystko, co potrzebne dla waszych pupili - od jedzenia i akcesoriów po zabawki i kosmetyki. Sklep oferuje produkty tylko od renomowanych producentów, co zapewnia najwyższą jakość produktów dla waszych przyjaciół. Co więcej, PupiLove to nie tylko sklep zoologiczny, ale również miejsce, w którym można uzyskać poradę od specjalistów w dziedzinie opieki nad zwierzętami. Właściciel sklepu jest entuzjastą zwierząt i chętnie dzieli się swoją wiedzą z klientami, aby pomóc im w doborze odpowiednich produktów dla ich zwierząt.

W sprzedaży dostępne będą również żywe króliki, gryzonie, ptaki, płazy, gady, rybki i inne wodne zwierzęta. Jesteśmy dużym sklepem i mamy bardzo szeroki asortyment - znajdzie u nas wszystko.  

   

Akwaryści będą zadowoleni 

Jeśli jesteś miłośnikiem rybek i akwarium, nie możesz przegapić naszego otwarcia! Mamy najpiękniejsze akwaria z różnymi gatunkami rybek, od klasycznych gupików po rzadkie i kolorowe ryby akwariowe. Nasz zespół specjalistów jest zawsze gotów pomóc Ci w doborze odpowiednich rybek dla Twojego akwarium i doradzić, jakie warunki są potrzebne do ich prawidłowego rozwoju. Warto odwiedzić nasze sklep, aby zobaczyć różnorodność gatunków, kolorów i rozmiarów rybek oraz porozmawiać z naszym specjalistą o ich hodowli. 

  

Zapraszamy

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt i szukasz najlepszych produktów dla swojego pupila, koniecznie odwiedź PupiLove. Otwarcie nowego sklepu zoologicznego w Strzelcach Krajeńskich to świetna wiadomość dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy chcą zapewnić swoim pupilom to, co najlepsze.

Otwarcie sklepu PupiLove będzie miało miejsce w sobotę 21.01.2023 r. i będzie to doskonała okazja, aby poznać ofertę sklepu i porozmawiać z właścicielem i specjalistami. Będzie tam również wiele atrakcji, w tym rabaty dla gości.

Sklep Zoologiczny PupiLove 
WIELKIE OTWARCIE 
21.01.2023 - SOBOTA
ul. al.Wolności 4 (koło Żabki)
Strzelce Krajeńskie 

Znajdziecie nas tutaj:

 Zajrzyjcie na naszego facebooka:

 

OTWRACIE SKLEPU W SOBOTĘ 21.01.2023 - od godziny 10:00 ! 
Na hasło " estrzelce.pl " podane przy kasie dnia 21.01.2023 r. udzielamy 5% rabatu na cały asortyment ! 

Share