Tegoroczne "Dni Strzelec" bez wielkich gwiazd, ale za to z lokalnymi artystami. 20 czerwca na strzeleckich plantach odbędzie się impreza plenerowa pod nazwą "Dobre bo Nasze". Na scenie pojawią się najlepsze lokalne zespoły, zobaczymy również iluminacje świetlne.
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie zaprasza sympatyków i byłych zawodników na obchody 70-lecia klubu, które odbędą się 13-czerwca. Obchody rozpoczną się uroczystą akademią, która odbędzie się w sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury.
Wczoraj w Buszowie odbyły się gminne eliminacje zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn z naszej Gminy. Zawody wygrała jednostka z Buszowa, drugie miejsce jak przed rokiem zajęło OSP Bobrówko a trzecie ubiegłoroczni zwycięzcy OSP Bronowice.
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu podała wstępną informację o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty. Znamy średnie wyniki jakie osiągnęli uczniowie w gminach i powiatach. Słabo na tle szkół w powiecie wypadły placówki z Gminy Strzelce.
Od dziś każda środa będzie dniem dla mieszkańców - informuje Urząd Miejski w Strzelcach. Oznacza to, że zainteresowani spotkaniem z burmistrzem na pewno zastaną go w Urzędzie. Burmistrz Mateusz Feder przyjmować będzie mieszkańców do 15:30 w Urzędzie Miejskim.