Oszczędzanie czasu na zakupach z InPost Fresh

InPost wkracza na rynek z nową usługą, tym razem obsługując swoją dostawczą flotą zamówienia ze sklepów spożywczych. InPost Fresh to rozwiązanie dla zabieganych osób i nie tylko. Zakupy online jeszcze nigdy nie były tak proste, jak stają się teraz!

Jak skorzystać z usługi InPost Fresh?

Aby skorzystać z usługi InPost Fresh, wystarczy zainstalować na smartfonie aplikację o te samej nazwie. Program jest dostępny w Sklepie Play oraz w App Store. Następnie należy się zarejestrować, podać potrzebne dane oraz kod pocztowy.

Na jego podstawie system będzie mógł sprawdzić, czy dany obszar jest obsługiwany przez dostawy. W opcji „w Twoim mieście” można zamówić zakupy z sieci Makro oraz Carrefour m.in. w Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Katowicach, Mysłowicach, Czeladzi i ich okolicach.

Następnie klient musi wybrać termin dostawy oraz przedział czasowy, w jakim będzie mógł odebrać przesyłkę od kuriera. Dzięki temu zakupy można zaplanować z wyprzedzeniem. Produkty mogą zostać zamówione do domu czy na imprezę z gotowaniem u znajomych. Wystarczy wskazać właściwą lokalizację i datę!

Na koniec pozostaje wybranie produktów oraz sposób opłaty zamówienia. InPost współpracuje z międzynarodowymi markami – Makro oraz Carrefourem – stawiając na jakość oferowanych produktów, szeroki dostęp artykułów oraz zadowolenie klientów. Płatność może zostać wykonana m.in. BLIK-iem, przelewem online lub kartą płatniczą u kuriera.

W aplikacji InPost Fresh jest także opcja zakupów „w całej Polsce”, która przypomina usługi w formie marketplace. Wyszukiwany produkt może być dostępny w różnych sklepach (klient może porównać oferty), z których można je zamówić na wybrany adres lub do automatu Paczkomat®. Jeśli wartość artykułów w koszyku przekroczy 40 zł, dostawa będzie bezpłatna.

Jak dostarczane są produkty?

InPost Fresh to szereg korzyści przejawiających się w kilku aspektach. Jednym z nich jest maksymalne dostosowanie usługi do potrzeb klienta, a także sposób dostawy produktów. Flota InPost słynie ze swojej prośrodowiskowej postawy – firma dostarcza paczki tam, gdzie mają trafić – to dużo lepszy sposób, niż gdyby każda z obsługiwanych osób miała osobno wsiadać w swój samochód i jechać do sklepu.

Pojazdy InPost Fresh to dostosowane auta dostawcze z paką służącą za lodówko-zamrażarkę. Dzięki temu produkty chłodzone oraz warzywa i owoce zachowują swoją świeżość, a inne produkty są przewożone zgodnie z zaleceniami producenta.

Dodatkowo kurierzy InPost są pracownikami z najlepszymi kwalifikacjami oraz mają doświadczenie w przewożeniu żywności.

Robienie zakupów nigdy nie było tak proste

Zakupy spożywcze online z InPost Fresh to ogromne ułatwienie dla wielu osób, przede wszystkim dlatego, że jest to ogromna oszczędność czasu. Na samodzielne zrobienie zakupów potrzeba niekiedy nawet dwóch godzin, biorąc pod uwagę dojazdy, czekanie w kolejce oraz wybranie produktów. Nawet przy dobrej organizacji może brakować czasu, szczególnie gdy za rogiem czeka dużo obowiązków związanych z pracą, opieka nad rodzicami czy zajmowanie się dziećmi.

O wiele prościej jest zamówić przez aplikację produkty niezbędne do obiadu, odebrać dzieci ze szkoły i wrócić do domu, gdzie czekają zakupy, niż jeździć po galeriach handlowych, gdy wszyscy są zmęczeni.

InPost Fresh nie musi być stałym elementem czyjegoś życia, ale sprawdzi się także doraźnie, w sytuacjach chorobowych lub dla osób starszych. Niekiedy brakuje motywacji i sił, aby wyjść i zrobić zakupy. InPost Fresh to rozwiązanie właśnie na takie momenty.

Inpost Fresh to usługa uniwersalna, która znajdzie zastosowanie w wielu domach, z różnymi potrzebami. Z dostarczania zakupów spożywczych z pewnością skorzystają seniorzy, osoby z małymi dziećmi, czy ludzie w trakcie imprezy, gdy zapragną wspólnie coś ugotować. Zaoszczędzony czas z pewnością nie pójdzie na marne!

Share