Droga Osiek-Dobiegniew oficjalnie otwarta dla ruchu po remoncie

Wyremontowany blisko kilometrowy odcinek drogi Dobiegniew-Osiek został oficjalnie otwarty. Koszt inwestycji to około milion złotych. 

Inwestycja cieszy mieszkańców i kierowców korzystających z drogi, choć wielu zauważa, że brakuje pasów. Droga jest jednak zbyt wąska aby można było wymalować pasy rozdzielające jezdnie, a na boczne - ciągłe linie prawdopodobnie zabrakło pieniędzy.  Tematem jeszcze w kwietniu zajęła się TVP (link do pełnego reportażu).

Tak czy inaczej wyremontowany odcinek drogi cieszy mieszkańców i ich samochody, a starosta zapowiedział, że to nie koniec inwestycji w tym miejscu. Być może jeszcze w tym roku przebudowany zostanie kolejny fragment drogi.

 źródło: nadesłane

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA