Pakiety tematyczne – które są warte uwagi?

Podstawowy abonament telewizji cyfrowej nie zawsze nam wystarcza. Czasami potrzebujemy nieco więcej konkretnych programów, a jednocześnie płacenie za najszerszą opcję nie zawsze się kalkuluje.

Przecież dla kilku meczów nie warto kupować całego zestawu drogich programów filmowych. W tej sytuacji dobrze sprawdzą się pakiety tematyczne. Które z nich są warte uwagi?

Pakiety tematyczne do telewizji INEA
Pakiety tematyczne to nic innego jak paczki kanałów, które można dokupić do abonamentu. Są świetnym rozwiązaniem – za niewielką opłatą rozszerzasz swój abonament o te treści, które interesują cię najbardziej.
Jest to także opcja bardziej opłacalna pod względem finansowym. INEA oferuje kilka ciekawych pakietów tematycznych, w których z pewnością znajdziesz to, co cię interesuje – same najlepsze i starannie wyselekcjonowane programy. To idealne uzupełnienie podstawowego abonamentu.

INEA telewizja: pakiet sportowy
Na uwagę zasługuje przede wszystkim telewizja - pakiet sportowy. A raczej pakiety, ponieważ INEA przygotowała ich aż trzy. Pakiet sportowy jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być na bieżąco ze sportowymi rozgrywkami lub upodobały sobie mniej popularne dyscypliny sportu. Znajdziemy tu także programy poświęcone e-sportom, których popularność ciągle rośnie.
Pakiet sportowy Sport Pack i Sport Pack+ zasługują na szczególną uwagę. Ten pierwszy dedykowany jest do pakietu Komfort, drugi to rozszerzenie pakietu Standard. Znajdziesz tutaj rozgrywki i wydarzenia, których nie ma w standardowej telewizji. Pakiet sportowy rozszerza abonament o programy transmitujące żeglarstwo, motoryzację czy boks. To aż 14 różnych kanałów sportowych (w opcji Sport Pack), które odpowiadają na wszystkie sportowe zainteresowania, łącznie z rozgrywkami sieciowymi.

Pakiet sportowy Sport Pack kosztuje 14,90 miesięcznie, pakiet Sport Pack+ to koszt rzędu 9,90 zł miesięcznie. Kwota jest doliczana do comiesięcznego abonamentu za telewizję.

INEA telewizja: pakiet sportowy Eleven
Jeśli jesteście pasjonatami najpopularniejszego w Polsce sportu – piłki nożnej, to INEA ma dla was jeszcze jedną propozycję: pakiet Eleven obejmujący trzy programy Eleven Sports: 1, 2 i 3.
Dwa z dostępnych w tym pakiecie kanałów skupiają się na piłce nożnej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego wartościowego meczu. Trzeci program transmituje największe i najważniejsze wydarzenia sportowe z całego świata. I to nie tylko najbardziej popularne dyscypliny. Możesz liczyć także na snookera, piłkę ręczną czy futbol amerykański. A to wszystko w jakości HD i z polskim komentarzem. Pakiet jest odpowiedni do rozszerzenia abonamentu Komfort. Oferowany przez INEA pakiet sportowy Eleven zwiększa abonament o 14,90 zł miesięcznie.

Share

REKLAMA

REKLAMA