XIII Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Dobiegniew 2019

XIII rozpoczęcie sezonu motocyklowego jest doskonałą okazją do spotkania się ludzi, którzy mają wspólną pasje ale również osób, które chcą nieść pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

W tym roku dochód z imprezy zostanie przekazany kobiecie - motocyklistce, która ciężko zachorowała, a mimo to razem z mężem pracują i opiekują się dwójką dzieci, na domiar złego jeden chłopczyk również jest ciężko chory. Zawsze udzielali się charytatywnie i społecznie, teraz to oni mają trudną sytuacje finansową z tego powodu organizator postanowił, że w tym roku to właśnie im przekaże dochód z imprezy.Podczas rozpoczęcia sezonu będą sprzedawane blachy zlotowe, a także przeprowadzona zostanie licytacja charytatywna. Każdy z uczestników może korzystać z punktu gastronomicznego restauracji ,,CARO" Wołogoszcz, słuchać znakomitej oprawy muzycznej dzięki udziałowi zespołów PowerPlant, a także ETA są to młodzi świetni artyści z naszego regionu - mówi organizator.

Tradycją zlotu jest wjazd motocyklem do kościoła za zgodą ks. Proboszcza oraz poświęcenie motocykli na nadchodzący sezon. Następnie uczestnicy zlotu udadzą się na plażę w Dobiegniewie na dalszy ciąg imprezy - wcześniej wspomniane licytacje, koncerty oraz biesiada. Przedmioty na licytacje ufundowały takie firmy jak: RYPARD Gorzów Wlkp, Przychodnia rehabilitacji VITAL ze Strzelec Kraj, BIKE SUKCES Strzelce Kraj oraz sami motocykliści.

Share

REKLAMA

REKLAMA