Niesamowite spotkanie fotograficzne - FOTOplener Barlinek - Pałac Przelewice

Zapraszamy miłośników Barlinka i okolicy na niesamowite spotkanie fotograficzne, którego organizatorem jest „ENA PRACOWNIA Ewa Jasińska” oraz „NOGAS Fotografia”.

Jako młoda, regionalna projektantka tworzę na co dzień rekwizyty dla fotografów z całej Polski. Mieszkając w tak uroczej okolicy, pragnę udowodnić, że uchwycę każdy punkt naszego miasta i okolicy, aby pokazać jego magię i potencjał.

Na spotkaniu pojawi się wielu fotografów m.in. z Warszawy, aby u nas zadziałała się magia. Żeby o Barlinku, okolicy i pięknym pałacu w Przelewicach usłyszała cała Polska.

Kto będzie z nami?

Wybitnie piękne modelki, zdolne fryzjerki i wizażystki z najwyższej półki, fotografowie tak zdolni, że wyciągną z każdej fotografia maksa i moje autorskie skrzydła, które nadadzą odpowiedni klimat.

Jako gość specjalny pleneru pojawi się Anna Cichosz - znana polska projektantka, która ubiera m.in. Pierwszą Damę oraz wokalistkę zespołu "Piękni i Młodzi".

Ania udostępni swoje sukienki naszym modelkom.

Zapraszamy fotografów, pasjonatów dobrej zabawy i wzajemnego promowania. Rozbuduj swoje portfolio, spędź miło czas w grupie osób pełnych pasji.

Spotkanie odbędzie się w dniach 9 - 10 października 2021 roku w Barlinku oraz w przelewickim pałacu (ogrodyprzelewice.pl).

Praca odbywać będzie się w małych grupach.
Ilość miejsc ograniczona.

Pałac w Przelewicach będzie do naszej dyspozycji w godzinach 10 - 18 w sobotę 9 października.

Start wizażu oraz zbiórka modelek 8:30 - 9:00

Start zdjęć 10:00 - 10:30

Przerwa na lunch 13:00 - 14:00

Start zdjęć (II część) 14:00 - 18:00

Więcej informacji na stronie wydarzenia. W przypadku pytań organizatorzy zapraszają do kontaktu: @Sebastian Nogas oraz @Ewa Jasińska

Strona wydarzenia na Facebooku.
Strona Pałacu Przelewice na Facebooku.

Zdjęcie: Sebastian Nogas
Modelka: Anna Ściborowska

Share