Już jutro derby Gminy LZS Bobrówko vs Łucznik Strzelce

Jutro w ramach 3 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej dojdzie do pojedynku Łucznika Strzelce Krajeńskie z LZS-em Bobrówko. Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 na stadionie w Bobrówku.

Łucznik po dwóch meczach ma na swoim koncie komplet punktów. Podopieczni Adama Kuźlaka w ostatniej kolejce pewnie pokonali Wartę Słońsk i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. LZS Bobrówko  wygrał mecz inauguracyjny, jednak tydzień temu pechowo przegrał z Polonią Lipki Wielkie. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwszy mecz wyjazdowy Łucznika w tym sezonie. Pierwsze derby sezonu 2017/2018  jutro 26.08.2017 w Bobrówku, pierwszy gwizdek o 17:00! 

LZS Bobrówko - Łucznik Strzelce Kraj
godz.17:00
miejsce: Bobrówko

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA