Stal Sulęcin wygrywa w Strzelcach, Polonia Słubice w Bobrówku [wyniki]

Łucznik przegrał przy sportowej z Stalą Sulęcin, a LZS Bobrówko nie dał rady Polonii Słubice.

Łucznik Strzelce Kraj. pierwszą bramkę stracił w 38 minucie. Wynik do przerwy 1:0 dla Stali. W 55 minucie Stal Sulęcin podwyższyła wynik. Kontaktową bramkę w 82 minucie dla Łucznika strzelił Mateusz Izbicki, jednak 7 minut później goście znów strzelają. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Jędrzej Pawelec.

ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2:3 STAL SULĘCIN
Mateusz Izbicki 82'
Jędrzej Pawelec 90'

W innym meczu klasy okręgowej LZS Bobrówko nie dało rady liderowi - Polonii Słubice. Goście zdecydowanie lepiej zagrali początek spotkania i mimo pogoni gospodarzom nie udało się chociażby zremisować.

LZS BOBRÓWKO 3:4  POLONIA SŁUBICE