Wybuch gazu w Górznie k. Ogard! Mężczyzna trafił do szpitala...

Wczoraj /5 sierpnia/w miejscowości Górzno (Gmina Bierzwnik) doszło do wybuchu gazu w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego.

Na skutek wybuchu poszkodowany został mężczyzna, który doznał licznych oparzeń ciała i górnych dróg oddechowych. Pierwszy na miejsce zdarzenia przybył zastęp OSP Bierzwnik, który zaopatrywał poszkodowanego do czasu przybycia Państwowego Ratownictwa Medycznego. Ostatecznie mężczyzna został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. W wyniku eksplozji wyleciały wszystkie szyby w mieszkaniu, a także zapaleniu uległ ręcznik leżący na stole - zagrożenie pożarowe zostało szybko zażegnane.

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA