Urząd podzielił pieniądze na sport! Zobacz kto dostał najwięcej...

Dziś na stronie Urzędu Miejskiego w Strzelcach Krajeńskich opublikowano wyniki dotacji w ramach otwartego konkursu projektów sprzyjających rozwojowi sportu na terenie Gminy Strzelce Krajeńskie w 2018 roku.

Łącznie Urząd Miejski wyda więcej pieniędzy na kluby niż w poprzednim, jednak ich podział różni się od tego z roku ubiegłego. Więcej pieniędzy otrzyma Łucznik Strzelce i LZS Bobrówko. Poniżej pełne zestawienie: źródło: UM Strzelce Kraj

Share

Komentarze   

+3 #1 pisOWIes 2018-03-05 14:36
Z lewej strony informacja, że Łucznik dostał baty od A-klasowej ekipy, organizacja i wszystko leży, a oni im dają łącznie prawie 100 tysięcy. Za co się pytam? Za co? Za jeżdżenie po Bobrówkach i okolicznych wsiach? Kpicie sobie z podatnika, kpicie!
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA