Na drogach trudne warunki! Kilka kolizji z rana w regionie [FOTO]

Uwaga kierowcy, na drogach jest bardzo niebezpiecznie i ślisko. Śnieg, który spadł w nocy skutecznie sparaliżował drogi.

Na drogach naszego regionu doszło już do wielu stłuczek i wypadków. Na drogach panują trudne warunki, najgorzej jest na drogach powiatowych i gminnych. 

Wczoraj późnym wieczorem doszło do groźnego wypadku w okolicach Barlinka. Kierujący pojazdem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze przez co samochód wypadł z drogi, koziołkował zatrzymując się w rowie. W aucie były 4 osoby. Jak poinformował nas Komendant OSP Barlinek Mariusz Kuziel, żadnemu z pasażerów nic się nie stało.

Dziś rano w okolicy Pełczyc tir wypadł z drogi i zablokował drogę. 

Dziś wieczorem i w nocy znów na drogach może być bardzo ślisko. 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA