Dzielnicowy na urlopie zatrzymał sprawce kradzieży w markecie na terenie Strzelec Kraj.

Sierż. szt. Marcin Wichrowski jest dzielnicowym w gminie Dobiegniew, gdzie dba o bezpieczeństwo mieszkańców. W piątek (4 maja) kiedy przebywał na urlopie, w czasie zakupów w jednym ze sklepów zauważył mężczyznę usiłującego dokonać kradzieży.

Dzięki reakcji dzielnicowego mężczyzna został zatrzymany, a towar wrócił na sklepową półkę.

W piątek, 4 maja kiedy sierżant sztabowy Marcin Wichrowski przebywał na urlopie zauważył w czasie robienia zakupów mężczyznę chowającego pod bluzę produkty ze sklepu. Mężczyzna chcąc uniknąć płacenia próbował dokonać kradzieży. Wszystko miało miejsce w jednym z marketów na terenie Strzelec Krajeńskich. Niestety dla złodzieja, czujny dzielnicowy ujął „amatora darmowych zakupów" i powiadomił strzeleckich policjantów. Ci po przyjeździe na miejsce ukarali mężczyznę mandatem. Natomiast towar w nienaruszonym stanie wrócił na sklepową półkę.

 

źródło: strzelcekraj.lubuska.policja.gov.pl | KWP w Gorzowie Wlkp. / kp

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA