Rolnik z okolic Barlinka w 5 edycji Rolnik Szuka Żony....

Zbliża się piąty sezon popularnego programu "Rolnik Szuka Żony". W kwietniu poznaliśmy sylwetki kandydatów wśród uczestników piątej edycji znalazł się rolnik z naszych stron (okolice Pełczyc - Barlinka).

Wiemy już oficjalnie, że w programie wystąpi rolnik z okolic Barlinka - 46- letni Marek. Pierwszy odcinek piątej edycji już 2 września o godzinie 21:15.

46-letni Marek mieszka pod Barlinkiem. Jest wysportowanym, szczupłym i dosyć wysokim (ponad 180cm wzrostu), 46-letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. Twierdzi, że ma duszę sportowca – silną wolę, zwłaszcza w dążeniu do celu i zawsze wie czego chce. Jest zdecydowanie realistą, ale ma też w sobie optymizm i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. No... może poza nawiązywaniem nowych kontaktów, co - ze względu na nieśmiałość - przychodzi mu z pewnym trudem - czytamy na facebookowym profilu programu.

Poniżej film przedstawiający sylwetkę rolnika (www.facebook.com/rolnikszukazony )

 

źródło/foto: www.facebook.com/rolnikszukazony

 

Wilki coraz częściej atakują mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego

W poniedziałek odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego w związku z zagrożeniem bezpieczeństwa, wynikającego z coraz częstszych ataków wilków na mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

 

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA