Kłusownicy zatrzymani na jez.Mierzęcin (gm.Dobiegniew)

W czwartek 18 kwietnia na jeziorze Mierzęcin zatrzymano kłusowników. 

W dniu 18.04.2019r na jez. Mierzęcin koło miejscowości Mierzęcin strażnicy PSR (Państwowej Straży Rybackiej) podczas patrolu urządzili zasadzkę na kłusowników. Ukryci w lesie w pobliżu jeziora prowadzili stałą obserwację, po ok 2 godzinach pojawili się dwaj osobnicy rozstawiający sieci na tym jeziorze (Mierzęcin). Wcześniejsze rozpoznanie i znajomość tego jeziora przez PSR ułatwiła działanie, strażnikom. Stale obserwując tych osobników strażnicy zbliżali się w miejsce z którego wypłynęli kłusownicy.

Tak że po skończonej pracy stawiania sieci delikwenci wpłynęli prosto w ręce strażników PSR. Zostali natychmiast zatrzymani, powiadomiono KPP Strzelce Kraj i wezwano patrol Policji oraz grupę dochodzeniowo śledczą. Zatrzymani to mieszkańcy wsi Mierzęcin znani Policji. Sprawę prowadzi KPP Strzelce Krajeńskie w toku dalszych czynności zdjęto zastawione sieci oraz zabezpieczono pozostałe przedmioty i ryby.

źródło: nadesłane

 

Tragiczny wypadek w Wielisławicach (gm. Strzelce Kraj.). Sześć osób rannych, jedna nie żyje

Dziś w nocy w miejscowości Wielisławice (gm. Strzelce Kraj.) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sześć osób zostało rannych , jedna osoba nie żyje. 

Czytaj więcej...

Share

REKLAMA

REKLAMA