Zabójstwo kobiety w Zwierzynie - 57-latka długo umierała. | NOWE INFORMACJE

Dwa tygodnie temu w Zwierzynie doszło do zabójstwa kobiety. Prokuratura dokonała zatrzymań. Dziś pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Kilka dni temu informowaliśmy o zabójstwie do jakiego doszło w Zwierznie. Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. powiedział Dwutygodnikowi Samorządu Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie "Ziemia Strzelecka", że aktualnie Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich nadzoruje śledztwo dotyczące tej sprawy.

Zatrzymano sprawcę zabójstwa, jak również pięć innych osób, którym przedstawiono zarzuty utrudniania postępowania karnego oraz braku dokonania zawiadomienia organów ścigania o popełnionym przestępstwie.

Dziś portal poscigi.pl podał więcej informacji nt. zbrodni. Morderstwa miał dokonać 72-latek podczas libacji, wtedy to chwycił za nóż i zdał nim cios swojej 57-letniej partnerce.

Kobieta padła ciężko ranna, a uczestnicy libacji dalej pili alkohol. Ranna kobieta długo umierała. Morderca i cztery inne osoby zostali zatrzymani. Policja została o zdarzeniu powiadomiona po dłuższym czasie.

Z nieoficjalnych informacji jakie podał portal poscigi.pl i lubuskie24.pl wynika, że kiedy na miejsce dojechał patrol ciężko ranna 57-latka jeszcze żyła, niestety mimo próby reanimacji nie udało jej się uratować. 

źródło: nadesłane, poscigi.pl

C Z Y T A J   I N N E 

Od kwietnia szpital powiatowy w Drezdenku zwiększy liczbę łóżek tzw. covidowych. Wstrzymano przyjęcia pacjentów do ZOL-u

Alarmująca sytuacja epidemiologiczna w kraju wymusza na nas działania. Pomimo trwającego lockdownu w regionie notujemy nieustanny wzrost licznych nowych, potwierdzonych zakażeń SARS-CoV-2. Niestety statystyki są zatrważające. W szpitalu przebywa 122 pacjentów w różnym wieku, a w ostatni weekend zmarło 7 osób.

Czytaj więcej...

 

Pożar w mieszkaniu w Strzelcach Kraj. W bloku paliła się kuchenka...

Strażacy gasili kuchnię w bloku przy ul. Aleja Wolności. Pożar wybuchł nad ranem o godz. 5:21 w dniu 25 marca 2021r. Według pierwszych ustaleń ogień pojawił się w kuchni mieszkania na parterze.

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA