Groźne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Kościuszki.

W minioną sobotę na skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Tadeusza Kościuszki w Strzelcach Krajeńskich doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się dwa auta osobowe.

W dniu 26.06.2021 r. doszło do zderzenia samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Tadeusza Kościuszki w Strzelcach Krajeńskich. Zdarzenie zostało zgłoszone przez świadka o godz. 16:12 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Kraj. 

Strażacy zabezpieczyli teren działań, następnie rozpoznając charakter zdarzenia ustalili, że w pojazdach uczestniczących w zderzeniu podróżowało łącznie 7 osób, w tym czworo dzieci. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania zastępów skupiły się na zamknięciu ruchu na skrzyżowaniu, zabezpieczeniu przeciwpożarowym pojazdów i wycieków płynów eksploatacyjnych oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym.

W wyniku tego zdarzenia nieznaczne obrażenia odniosło dwoje dzieci, uszkodzone zostały dwa pojazdy, doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

źródło: KP PSP Strzelce Kraj.

I N N E    A R T Y K U Ł Y 

 

Kradli paliwo w okolicach Strzelec Kraj. Cztery osoby zatrzymane....

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali cztery osoby do kradzieży z włamaniem do maszyny budowlanej i pojazdu ciężarowego. Sprawcy tych przestępstw po pokonaniu zabezpieczeń od zbiorników wypompowywali z nich całe paliwo.

Czytaj więcej...

 
Share