Bestialskie zachowanie w Strzelcach Kraj. Ktoś porzucił psa - skrępował mu łapy i zostawił na śmierć...

W piątek 12.11.2021r. rano pracownicy strzeleckiego CIS-u znaleźli podczas prac porządkowych, w pobliżu jeziora od strony pola niedaleko stawu hodowlanego psa który miał skrępowane łapy.

Pies pozostawiony był na pewną śmierć. Zwyrodnialec, bo inaczej nie możemy go nazwać skrępował psu łapy i pozostawił na pewną śmierć. Za wskazanie sprawcy przewidziana jest nagroda.

Na profilu Arki dla Zwierząt czytamy, że trwają poszukiwania sprawcy. Może Ktoś rozpoznaje pieska, może sąsiad miał takiego a teraz go nie ma, każda informacja zostanie sprawdzona. Znaleziony piesek został przewieziony już do weterynarii gdzie przechodzi badania. O całym zdarzeniu została poinformowana policja, która już prowadzi dochodzenie. 

 

źródło: facebook.com, nadesłane,

 

W Strzelcach Kraj. powietrze na umiarkowanym poziomie. Wysokie stężenie pyłów PM10 i PM2,5 ...

Pewnie mało kto z nas wie, że w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Kraj. zainstalowany jest czujnik jakości powietrza. Mogłoby się wydawać, że w takim małym mieście powietrze będzie dobrej jakości - niestety, jest inaczej. Jak analizowaliśmy historię czujnika, wieczorami normy przekroczone są nawet o 100%.

Czytaj więcej...

 
Share