W Strzelcach Kraj. rusza Centrum Treningowe "Good Move"

Good Move to miejsce które powstaje z pasji do sportu, z zamiłowania do zdrowego stylu życia.

Już w najbliższy weekend w Strzelcach Krajeńskich rusza centrum, w którym będzie można zadbać o swoją kondycję, będą się tam odbywać różnego rodzaju rodzaju zajęcia.

Moim celem jest motywowanie i zarażanie swoją pasją innych by w świadomy sposób dbali o swoje ciało i umysł. Good Move to miejsce gdzie będzie można spróbować różnych form aktywności od spokojnego Stretchingu z elementami jogi, poprzez zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę, zajęcia z obciążeniem, różne formy zajęć choreograficznych takich jak Zumba czy sensualny taniec na szpilkach High Heels, który bije rekord popularności w innych miastach - mówi nam jedna z założycielek miejsca. 

W centrum planowane są również zajęcia dla najmłodszych w dwóch grupach wiekowych 6-10 i 10-15 będą to zajęcia ogólnorozwojowe.

Dni otwarte odbędą się 3 września (sobota) będzie można za darmo wziąć udział w zajęciach lub zobaczyć jak one wyglądają.

Start wszystkich zajęć odbędzie się 17.09 Centrum mieści się na Ul PCK 3

źródło: nadesłane,red.

Pierwsze zakupy dla kota w sklepie zoologicznym

Pojawienie się kota w domu to poważne wyzwanie. Warto się na nie dobrze przygotować. Jedną z pierwszych rzeczy, które z pewnością warto zrobić, jest wizyta w sklepie zoologicznym i zakup wszystkich niezbędnych rzeczy.

Czytaj więcej...

 
Share