Nowe toalety dla piłkarzy z Buszowa. Wyremontowano też szatnie...

Szatnia Leśnika Buszów zyskała sanitariaty, wyremontowano też szatnie i postawiono ławki i stoły. Inwestycja wykonana została w ekspresowym tempie.

Dzięki dofinansowaniu, które pozyskała gmina (140 tys. zł) z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Gorzowie zamontowano kontener z prysznicami i WC Samorząd dołożył 40 tys zł. Prócz tego wyremontowano wnętrze szatni gospodarzy, powstało szambo a całość została obudowana palisadą drewnianą. W szatni pojawiły się ławki i stoły. 

Dofinansowanie zostało przyznane jesienią i trzeba było je wykorzystać do końca roku. Zadanie udało się wykonać dzięki prężnej lokalnej firmie, która wygrała przetarg, projektantowi i samym zawodnikom i prezesowi klubu, którzy pomogali w pracach fizycznych. Zadanie zostało ukończone tuż przed Wigilią.

By nie przepadło dofinansowanie przyznane pod koniec roku na dobudowę kontenerowej części szatni przy boisku w Buszowie - lokalna firma stanęła dosłownie na głowie, by zdążyć do końca roku
Udało się i dzięki temu ponad 140 tys. zł z KOWR-u zostało zagospodarowane. Jest tu nie tylko boisko, ale i wiata. Zatem skończy się chadzanie za potrzebą do sławojki - napisał Burmistrz w mediach społecznościowych. 

źródło: UM Strzelce Kraj.

Share