Program Przedszkole + potrzebny? Bloger za przykład podaje Strzelce Kraj...

"Czansi Ogrodnik" - pod takim pseudonimem pisze bloger na salon24 o Strzelcach Krajeńskich. Chwali Burmistrza i pisze o problemach Polski, często za przykład podając Strzelce Krajeńskie.

O istnieniu blogera poinformował nas jeden z jego stałych czytelników. W swoim ostatnim wpisie "Czansi Ogrodnik"  pisze, że w Strzelcach Krajeńskich brakuje miejsc w przedszkolach i rząd powinien się zastanowić nad wprowadzeniem programu Przedszkole+. Zauważa też ciągłe problemy z wodą w naszej Gminie. 

W poprzednich swoich wpisach chwali Burmistrza Strzelec - Mateusza Federa. Uważa go za najlepszego Burmistrza w ostatnich latach. Wszystkie wpisy można przeczytać na portalu Salon24, a dokładniej tutaj: BLOG 

Przypominamy, że na łamach naszego portalu pisze również blogerka, której wpisy można przeczytać tutaj - "Przez strzeleckie okulary"

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA