Strzeleccy policjanci odzyskali rower, teraz szukają właściciela... | ZOBACZ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich proszą o kontakt właściciela roweru, który mundurowi odzyskali w miniony weekend.

Policjanci do tej sprawy zatrzymali 34-latka. Mężczyzna wpadł po tym jak policjanci zauważyli go jadącego na rowerze typu „damka" w godzinach nocnych z niedzieli na poniedziałek ulicą Słowackiego w Strzelcach Krajeńskich.

Zatrzymany przyznał, że dokonał kradzieży jednośladu, jednak z uwagi na stan nietrzeźwości nie potrafił wytłumaczyć skąd go zabrał. Dlatego policjanci proszą o kontakt właściciela jednośladu. Rower typu „damka" koloru biało-brązowego z napisem Amber Grand. Właściciela roweru prosimy o kontakt osobisty z KPP w Strzelcach Krajeńskich lub pod numerem telefonu: 477925220 lub 477925250

źródło: KPP Strzelce Kraj.

I N N E   A R T Y K U Ł Y 

Groźne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Kościuszki.

W minioną sobotę na skrzyżowaniu ulic Juliusza Słowackiego i Tadeusza Kościuszki w Strzelcach Krajeńskich doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się dwa auta osobowe.

Czytaj więcej...

 

Kradli paliwo w okolicach Strzelec Kraj. Cztery osoby zatrzymane....

Kryminalni ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali cztery osoby do kradzieży z włamaniem do maszyny budowlanej i pojazdu ciężarowego. Sprawcy tych przestępstw po pokonaniu zabezpieczeń od zbiorników wypompowywali z nich całe paliwo.

Czytaj więcej...

 
Share